En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Zamana Karşı Türkçe Dublaj İzle Aksiyon / Bilim Kurgu / Macera

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
12 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Zamana Karşı

2011 ‧ Aksiyon/Bilim Kurgu ‧ 1 saat 49 dakika

Konusu; Zamanın gerçek anlamıyla para değerinde olduğu, zenginlerin sonsuza kadar genç kalarak yaşayıp, fakir ve güçsüz olanların ise bir gün daha hayatta kalabilmek adına zaman dilenerek ödünç aldığı, bazen de çaldığı bir sistemde geçen filmin sahneleri; Günümüzde karnını doyurma kaygısı için cebelleşip yaşamaya çalışan yirmi birinci yüzyıl insanını anımsatıyor...Ve bu yönü ile kapitalizme bol bol gönderme yapıyor... Bir nevi Robin Hood'u örnek alarak, zenginden alıp fakire verme temasının işlendiği filmde ,kapitalizm karşıtları için de kayda değer mesajlar veriliyor ...
Zamana Karşı, yönetmenliğini Andrew Niccol'ün yaptığı distopik aksiyon ve gerilim türünde bilim kurgu filmidir. Başrollerini Justin Timberlake ve Amanda Seyfried paylaşmaktadır. 28 Ekim 2011 tarihinde vizyona girdi.

Gösterime giriş tarihi: 28 Ekim 2011 (Türkiye)

Yönetmen: Andrew Niccol

Oyuncu direktörü: Denise Chamian

Senaryo: Andrew Niccol

Yapımcılar: Andrew Niccol, Marc Abraham, Eric Newman

Yorum Yazın

RSS