En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Rena Rouge Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru Mucize Uğur Böceği Oyuncaklar

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
30 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Merhaba arkadaşlar! Tamamen oyun hamuru Play Doh ile hazırladığım dev sürpriz yumurta serisine bu kez Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Rena Rouge / Alya Sürpriz yumurtası ile devam ediyorum. Sürpriz yumurtadan birbirinden eğlenceli oyuncaklar çıkıyor.

Mucize Uğur Böceği ve Karakedi animasyonu Paris'te öğrenci olan Marinette ve Adrien'ın maceralarını konu alıyor. Bu iki arkadaş Kwami adı verilen küçük yaratıklar sayesinde özel güçleri olan süper kahramanlara dönüşüyor. Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi isimleri ise Marinette ve Adrien'ın uğur böceği ve kara kediye dönüşmesinden geliyor. Tikki ve Plagg adındaki bu küçük yaratıklar Marinet'i siyah noktalı, antenli ve kırmızı bir uğur böceğine, Adrien'ı ise siyah gövdeli, siyah kuyruklu bir kara kediye dönüştürüyor.

Bu sürpriz yumurtamda ise tilki temalı bir süper kahraman olan Rena Rouge var. Onun gerçek adı Alya. Çok hızlı ve güçlü bir süper kahraman. Tamamen oyun hamuru kullanarak yaptığım Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Rena Rouge sürpriz yumurtası içinde pek çok oyuncak bulunuyor.

TUMBİKTV'DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SÜRPRİZ YUMURTALAR

Troller Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Troller Oyuncak Maşa Aslan Koruyucular

https://youtu.be/DXkXghGdvvQ

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi 2 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Toki Doki MLP Goku

https://youtu.be/sq2i4-K-_ZQ

Pj Masks Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Pijamaskeliler Oyuncakları Cicibiciler LPS

https://youtu.be/Zmj2tSeo_Vs

Cicibiciler Shopkins 3 Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - Yeni Cicibiciler MLP Minyonlar LPS

https://youtu.be/Z0VW-iCaD9c

Teen Titans Go Starfire Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru - LPS Cicibiciler MLP Paw Patrol

https://youtu.be/Pmr0-N9OSw0

TumbikTV'ye ABONE OL, YENİ VİDEOLARDAN HEMEN HABERİN OLSUN!

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Stormy Weather videomu beğendiyseniz, TumbikTV kanalına ABONE olmanızı öneririm. Böylece çocuklar için hazırlanan eğlenceli, yeni videolarım anında haberdar olabilirsiniz.

Unutmayın! - Sevgili çocuklar, hoşça zaman geçirmeniz için hazırlanan bu videoları büyüklerinizden izin alarak ve onların size söylediği sürelerde izlemeniz en doğrusudur. Oyuncakları sadece izlemek yerine, kendi oyuncaklarınızla kendi oyunlarınızı da oynamalısınız. Oyuncaklar hayal gücünüzü kullanmanız, kendi kendinize oynamanız ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz için en güzel araçlardan biridir.

Müzik: Twin Musicom sanatçısının Italian Afternoon adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://www.twinmusicom.org/

Yorum Yazın

RSS