En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Niloya Mete Tospik Kırmızı Balık Çocuk şarkısı söyleyerek temizlik kovasından balık tutma challenge

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
53 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Niloya Mete Tospik Kırmızı Balık Çocuk şarkısı söyleyerek temizlik kovası ile balık tutma challenge yapıyoruz. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Niloya temizlik oyunu oynuyor. Peluş mete oyuncak Tospik birlikte Niloya şarkı ları dinliyor. Niloya temizlik yapıyor ve ardından Niloya Mete Tospik balık tutma oyunu oynuyorlar. Balık tutma challen oyununda çocuk şarkısı olarak Kırmızı Balık şarkısı söyleyen Balıkçık Niloya Tosbik ile birlikte temizlik kovası ndan balık tutuyor. Niloya çizgi filmi karakteri Niloya oyuncak balık tutma oyunu oynarken Balıkçı Mete şarkı söylüyor ve aynı zamanda balıkçı Mete balık tutuyor. Temizlik vaktinden sonra Niloya balık tutuyor. Songül abla ile birlikte Niloya kırmızı balık şarkısı söylüyor. Niloya izle yerek eğlenceli dakikalar geçiriyoruz.

Eğlenceli çocuk videoları bölümümüzde Niloya temizlik yapıyor ve Peluş Mete oyuncak Niloya çizgi filmi karakteri Niloya oyuncak bebek karakterinin yanına gelerek ona bir oyun oynama teklifinde bulunuyor.

Niloya Mete Tospik ile birlikte Temizlik kovasının içinden balık tutarak Kırmızı balık Şarkısı’nı söylüyoruz.

Kırmızı Balık Şarkısı sözleri:

Kırmızı balık gölde,
Kıvrıla kıvrıla yüzüyor.
Balıkçı Niloya geliyor.
Balıkçı Hasan geliyor.
Oltasını atıyor.
Kırmızı balık kaç kaç.
Kırmızı balık kaç kaç kaç.


Metenin temizlik kovasında balık tutma oyunu teklifini kabul eden niloya hemen kırmızı balık yakalıyor ve ardında Mete şarkı söylüyor. Niloya şarkısını bitirince Mete şarkı söylemeye başlıyor.

Niloya mete ile birlikte balık tutma oyunu oynuyoruz. Temizlik kovasını ağzına kadar oyuncak dolduran Songül abla Niloya ve Mete’nin aklına balık tutma challenge getiriyor. Niloya temizlik vaktinden sonra Mete ile balık tutma challenge yapıyor. Niloya şarkıları eşliğinde balıkçı Niloya izliyoruz. Çocuk şarkıları eşliğinde izlediğimiz balık tutma challenge oyununu bakalım kim kazanıyor? Toplamda 4 er tane balık tutan Niloya ve Mete temizlik kovasının içinden balık tutma challenge oyununu berabere bitiriyorlar.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/8OEByT

Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Yaramaz Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi? izlemek için tıklayın: https://goo.gl/hCecfC

En havalı stres çarkı hareketleri - üst üste sekiz tane, Beş parmağımda beş stres çarkı çevirdim izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=Ig5LvbnJftE

Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Hanimiş TV

Yorum Yazın

RSS