En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Niloya balık tutma oyun seti Kırmızı Balık Çocuk Şarkısı söyleyen Niloya Mete Tospik orbeez havuzu

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Türkçe Çocuk Şarkıları
97 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Niloya balık tutma oyun seti Kırmızı Balık Çocuk Şarkısı söyleyen Niloya Mete Tospik orbeez havuzunda balık tutuyorlar. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/OzCiV5 HanimisH TV Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Niloya balık tutuyor. Balıkçı Niloya Kırmızı Balık çocuk şarkıları söylüyor. Niloya şarkı söylüyor. Niloya çizgi filmi karakteri oyuncak bebek Niloya Mete Tospik ile Niloya oynayalım doya doya balık tutma oyunu oynuyoruz. Sevilen çizgi film karakterleri dalgıç Niloya havuzda peluş Mete ile birlikte balık tutma challenge yapıyorlar. Balıkçı Niloya ve balıkçı Mete oyuncak karakterleri ile orbeez havuzu nda sevilen çocuk şarkısı Kırmızı Balık Yüzüyor adlı şakıyı söylüyoruz. Tosbik ile Niloya Mete challenge oyununda kırmızı balık şarkısı söylüyoruz. Niloya kırmızı balık yakalayabilecek mi? Niloya Mete tospik ile balık tutma oyunu oynayalım öğrenelim. Niloya şarkı ları ile çizgi film tadında bir bölüm izliyoruz. Hep birlikte Niloya Tospik izliyoruz ve eğlencenin tadını çıkarıyoruz. Niloya Mete balık tutma challenge oyununda tospik havuza düşüyor. Niloya izle yelim Tospik boğuluyor mu öğrenelim.

Balık tutma oyununun hissetme duygusu, hayal gücü geliştirme, suda yaşayan canlıları tanıma, el ve göz kordinatları geliştirme konusunda yararlı bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Mıknatısla oynanan bu oyunumuzun Beceri geliştirme açısından sizler için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Niloya oynayalım doya doya balık tutma oyunu oyuncak tanıtımı yapıyoruz. oyuncak kutumuzu açtığımızda bir adet oyuncak olta, balık filesi, birbirinden güzel rengarenk deniz canıları ve tabiki çok sevdiğimiz kırmızı balık da çıkıyor Niloya kırmızı balık şarkısını söylüyor.

Kımızı Balık Çocuk şarkısı:

Kırmızı Balık Gölde
Kıvrıla Kıvrıla Yüzüyor
Balıkçı Hasan Geliyor
Oltasını Atıyor
Kırmızı Balık Dinle
Sakın Yemi Yeme
Balıkçı Hasan Tutacak
Sepetine Atacak
Kırmızı Balık Kaç Kaç
Kırmızı Balık Kaç Kaç

Niloya oyuncak kutusun dan çıkan balıkları içi orbeez dolu su havuzuna dolduruyor. Orbeez havuzunda balık tutma oyunu oynuyoruz. Peki siz hiç içi orbeez dolu havuzdan balık yakaladınız mı ? Bütün balıkları orbeez havuzuna doldurduktan sonra Niloya Mete challenge oyunu oynuyoruz. Niloya Mete balık tutma oyununda sizce kim kazanacak ? İlk olarak oltayı suya peluş Mete atıyor ve bir tane balık yakalıyor. Niloya filesini orbeez havuzu na daldırıyor ve 3 tane balık yakalıyor. Sıra Mete’ Mete de bu sefer filesini havuza daldırdığında hiç bir şey yakalayamıyor. Niloya Mete challenge oyununda Niloya önce gidiyor. Niloya balık avında çok zorlu bir rakip olarak Mete’nin karşısına çıkıyor. Niloya tekrar üç balık birden tutuyor ve arayı açıyor. Mete hırs yapıyor ve filesini havuza daldırdıgı gibi 2 balık birden yakalıyor. Bu sırada orbeez havuzunun kenarındaki tospik havuza düşüyor. Orbeez havuzuna düşen tospik boğuluyor mu? Niloya Mete challenge oyununda Mete deniz kabuğu ile birlikte 6 puan alıyor. Niloya ise toplamda 7 puan aldığı için balık tutma challenge oyununu Niloya kazanıyor.

Niloya Kırmızı balık şarkısını kendine göre uyarlıyor:

Kırmızı balık gölde
Kıvrıla kıvrıla yüzüyor
Balıkçı Niloya geliyor
Oltasını atıyor
Kırmızı balık kaç kaç
Kırmızı balık kaç kaç
Kırmızı balık gölde
Kıvrıla kıvrıla yüzüyor
Balıkçı Mete geliyor
Oltasını atıyor
Kırmızı balık kaç kaç
kırmızı balık kaç kaç

Kımızı Balık Mete’nin oltasında kaçamıyor. Sizce Niloya kırmızı balığı yakalayabiliyor mu? Niloya Mete ile birlikte yakaladıkları bütün balıkları geri salıyorlar.

http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin

Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

Yorum Yazın

RSS