En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Oyunu Türkçe

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
125 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Mucize uğur böceği ile kara kedi türkçe oyunu 36 37 38 39 40 bölüm miraculous adrien ladybug game 2018 part series 7 video sunda ugur böcegi cat noir resmi oyun u oyna dık.

Bu bölümde 36. bölümden başlıyorz daha önce bu bölümleri oynadığımız hakde kayıt tuşuna basmadığımız için aynı bölümleri tekrar oynamak zorunda kaldık. Güzel bir ugur bocegi ile karakedi videosu oldu.

İnternette ve mobil platformlarda bir çok uğur böceği ve kara kedi oyunu mevcut ancak bunların hemen hemen hepsi yanıltıcı mucize uğur böceği oyunları.

Miraculous ladybug oyununda karakedi ve uğur böceği şarkısı dahi çalıyor arka fonda.

Miraculous ladybug adrien oyununda marinette ladybug a dönüşüyor. Bunun için 2 tane kurabiye yemesi gerekiyor.Bunu da oyun da biz yaptırıyoruz.

Uğur böceği ve kara kedi oyunu yaklaşık 100 bölümden oluşuyor. Ve her bir 5 serilik oyun gerçek bir uğur böceği kara kedi hikayesi barındırıyor.

Arnisa tam bir uğur böceği ile kara kedi hayranı ve neredeyse kız çoğu böyle. Bu oyun cidden ladybug hayranları için güzel bir oyun.Hem de türkçe.

Arnisanın dünyası 'na hoş geldiniz.

Her gün yeni eğitici ve eğlenceli videolarla karşınızda olacağım. Sizinle birlikte eğitici oyuncaklarla oynayacağız. Bir çok eğitici çocuk videosu var ama size bu konuda farkımızı hissettireceğiz. Arnisanın dünyası deyince kız oyuncakları ve kız oyunları aklınıza gelecek.

Çocuk oyunları , çocuk şarkıları ya da çocuk videoları arıyor hem de bu videoların içinde kid , oyun (game) , oyuncak (toys) arıyorsanız bizi izlemeye devam edin.

Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kanalıma abone olmak için https://goo.gl/ckZcR9

Not: Çocukları çizgi film ve eğlenceli bilgisayar oyunlarından (çocuklar için) onları uzak tutmamız mümkün olmadığı için en azından bunu kontrol altına alabiliriz. Biz arnisa ile hem bu durumu kontrol altına aldık hem de bu anları video ile kaydedip sizinle paylaştık ve her gün bir video hazırlayıp beğenilerinize sunuyoruz. Fikirleriniz bizim için önemli lütfen bize yorum yaparak fikirlerinizi belirtiniz. 5 yaş okuma bilmeyen çocukları doğru yönlendirmemiz gerekir. Çünkü çocuklar istediğimiz gibi değil yetiştirdiğimiz gibi olur.

Bize ulaşabileceğiniz Sosyal Medya hesaplarımız;
Facebook : https://www.facebook.com/arnisanindunyasi/
İnstagram : https://www.instagram.com/arnisanindunyasi/
Stumble : https://www.stumbleupon.com/stumbler/adnyas9
Blog: https://arnisanindunyasi.blogspot.com.tr/
Reddit : https://www.reddit.com/user/Arnisanin_Dunyasi/
Twitter : https://twitter.com/arnisadunyasi
Linkedin : https://goo.gl/5Pr2md
Pinterest : https://tr.pinterest.com/arnisann/

Sizi de ailemizde görmekten mutluluk duyarız abone olmayı unutmayın.

Welcome to Arnisa's world.

I will be with you every day with new educational and entertaining videos. We will play with educational toys with you. There are many educational children's videos but we will make you feel different about this. As far as Arnisa's world is concerned, girls toys and girl games will come to mind.

If you are looking for children's games, children's songs or children's videos, and are looking for intelligence games, entertainment, dolls, kids, kids, funny games, toys .

Please dont forget to like video and subscribe to our channel.

To subscribe to channel https://goo.gl/ckZcR9

Note: We can at least keep it under control as it is not possible for children to keep them away from cartoons and fun computer games (for kids). We have taken this situation under control with arnisa and we have recorded these moments with video and shared them with you and we prepare a video every day and present it to your likes. Your ideas are important to us . Please indicate your opinions by commenting on us. We need to direct children who do not read 5 years of age correctly. Because children do not like what we want, but what we grow.

Oyun linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crazylabs.lady.bug

Yorum Yazın

RSS