En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Bebek Kafası içinde Hangi Sihirli Toybox Sürpriz Oyuncak Kutusu Var

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
26 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Bebek Kafası içinde Hangi Sihirli Toybox Sürpriz Oyuncak Kutusu Var? Çizgi film oyuncaklarının kafalarının içinden hangi sürpriz kutu lar çıkacak? Songül abla ile birlikte Mucize Uğur Böceği oyuncakları ndan uğur böceği bebeği Marinette yani Merinet, Kara Kedi oyuncağı, Rena Rouge ve Queen Bee nin yanı sıra Hawk Moth’un kafalarının içine Toybox Sürpriz kutular sakladık. Eğlenceli çocuk videoları yeni bölümümüzde mucizevi oyuncaklar la Toyboks sürpriz paketler açıyoruz. Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi çizgi film oyuncakları, Queen Bee ve Rena Rogue ile Hawk Moth un kafalarının içinden hangi sürpriz oyuncaklar çıkıcak?

Koca kafalar Burger King Oyuncakları olan Mucizevi oyuncaklar dan Ladybug Marinette yani Mucize Uğur böceği Merinette, Kara Kedi oyuncağı ve oyuncak Queen Bee ile Hawk Moth’un bebek kafası ndan çıkan Toybox sürpriz kutu ların içinden Toybox sakızı ve sürpriz oyuncak olarak Animal Sucker yani yapışkan hayvanlardan oyuncak köpekçik çıkıyor.

Çizgi film oyuncaklarından Rena Rogue bebek kafasının içinden de yeşil renkli üzerinde Gofi ve Toyla resimleri olan Toyboks sürpriz kutu çıkıyor. İçinden ise sakızı ve sürpriz oyuncağı Animal Sucker yani yapışkan hayvanlardan oyuncak At çıkıyor.

Songül abla ile birlikte Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi çizgi film oyuncaklarının kafasının içine Toybox sürpriz kutuları nasıl yerleştirdiğini öğreniyoruz. Mucize Uğur Böceği yani Merinetin kafasının içine pembe renkli Toybox sürpriz paket, Kara Kedi oyuncağına mavi renkli Toybox sürpriz kutu ve Rena Rogue, Queen Bee ve Hawk Moth’a ise yeşil kırmızı ve sarı renkli Toybox sürpriz kutuları yerleştiriyoruz.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK

HanimisH TV Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/8OEByT
Oyuncak Hikayeleri Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/7tUdhr
Oyuncak Tanıtımı Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/xppXbG
Çocuk şarkıları Dinlemek için Tıklayın : https://goo.gl/7QRgW6
Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi? izlemek için tıklayın: https://goo.gl/hCecfC

En havalı stres çarkı hareketleri - üst üste sekiz tane, Beş parmağımda beş stres çarkı çevirdim izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=Ig5LvbnJftE

Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Hanimiş TV

Yorum Yazın

RSS