En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

MUCİZE UĞUR BÖCEĞI İLE KARA KEDİ 3. SEZON 15. BÖLÜM

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
37 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

İki lise öğrencisi Marinette ve Adrien, Paris’in süper kahramanları olarak seçildi: Uğur Böceği ile Kara Kedi. Her birinin kendilerine güç veren bir büyülü yaratıkları (Kwamiler) ve onların bağlı olduğu bir mücevherleri (Mucizeler) vardır.

Onların görevi, giderek daha tehlikeli süper kötüler yaratarak şehre zarar veren ve Mucizeler'i çalmak isteyen Hawkmoth'dan şehiri korumaktır. İkisi de hem hayatını yaşarken hem de süper kahraman oluyorlar.

Okulda, Marinette, Adrien'ı çok seviyor ama ona söyleyemiyor, bu yüzden o etrafta olduğu zaman tuhaf davranıyor. Bir süper kahraman olan Kara Kedi, Uğur Böceği'ni seviyor, ama Uğur Böceği onu istemiyor: Marinette zaten Adrien'ı tercih ediyor! Okul yılı ve maceraları boyunca, Uğur Böceği, Kara Kedi'deki pek çok güzel özelliği keşfederken, Marinette, Adrien'e giderek daha da yakınlaşarak utangaçlığının üstesinden gelmek için çaba harcıyor.

https://youtu.be/addme/6pI1Fk7CneLNaKk1Pjhq-qas8BNl6Q

Two high school students Marinette and Adrien were chosen as the superheroes of Paris: the Ladybug and the Black Cat. Each has a magical creature (Kwamis) that gives them strength and a jewel (Miracles) to which they are attached. Their mission is to protect the city from Hawkmoth, who is destroying the city by creating increasingly dangerous super villains and stealing Miracles. They both live their lives and become superheroes. In school, Marinette loves Adrien, but she can't tell her, so she's acting weird when she's around. Black Cat, a superhero, loves Ladybug, but Ladybug doesn't want him: Marinette prefers Adrien! Throughout the school year and adventures, while Ladybug has discovered many beautiful features in the Black Cat, Marinette is striving to overcome her shyness by getting closer and closer to Adrien.

Yorum Yazın

RSS