En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

MUCİZE |

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
6 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

► Her hafta yeni bir video için abone ol! https://www.youtube.com/channel/UCou_L0gTvU3ecoJQv8o5__Q
► Daha fazla Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi için: https://www.youtube.com/channel/UCou_L0gTvU3ecoJQv8o5__Q

MUCİZE - UĞUR BÖCEĞİ VE KARA KEDİ RESMİ HESABI
İki lise öğrencisi, Marinette ve Adrien, Paris'in kahramanları olmak için seçildi: Uğur Böceği ve Kara Kedi. Onların ikisinde de Mucize vardır ve müchevherlerine bağlı olan varlıklar (Kwamiler) onlara güçlerini verir.

Onların görevleri Hawkmoth'u yenmek – Mücevherlerini çalmak isteyen ve gittikçe tehlikeli kötüler yaratarak şehirde hasara yol açan kişi – Hem lise hayatını yaşarken hem de kimliklerini saklı tutarlar.

Okulda, Marinette Adrien'a aşık fakat bunu söyleyemiyor, Bu yüzden ne zaman onu görse garip davranıyor. Süper kahraman olduklarında, Kara Kedi Uğur Böceği'ni seviyor, ama Uğur Böceği'nin egosu onu sinirlendiriyor: Marinette zaten Adrien'i tercih ediyor! Okul yılı ve maceraları boyunca, Uğur Böceği Kara Kedi'deki birçok güzel özelliği keşfederken, Marinette Adrien'e daha da yakınlaşıyor ve utangaçlığının üstesinden gelmek için çaba harcıyor.

► Her hafta yeni bir video için abone ol! https://www.youtube.com/channel/UCou_L0gTvU3ecoJQv8o5__Q
► Daha fazla Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi için: https://www.youtube.com/channel/UCou_L0gTvU3ecoJQv8o5__Q

Yorum Yazın

RSS