En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Maşa ile Koca ayı Türkçe izle Maşa Balık Tutuyor Masha and bear stop motion animasyon

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
12 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Maşa göl evinde sabah uyanır, kahvaltı yapmak için bahçeye gider. Masada ekmek bulamayan maşa ekmek almak için bisikletine binip ekmek almaya gider. Maşa bahçede kahvaltı yapıyor. Koca ayı sepetiyle birlikte maşanın önünden geçer. Maşa koşup koca ayıya yetişmek ister ama koca ayı çoktan gitmiştir bile. Koca ayıyı ormandan dönerken gören maşa ona birlikte oyun oynamayı teklif eder. Ancak koca ayı topladığı çileklerle reçel yapacağını buna vaktinin olmadığını söyler. Maşa yalnız kalır. Maşa nın aklına da balık tutma fikri gelir. Oltasını göle atıp beklemeye başlar. Maşa gölde balık tutuyor. Maşa nın oltasına balık takıldı. Masha and bear stop motion animasyon çizgi film izle.

ÜCRETSİZ ABONE OL :https://www.youtube.com/channel/UC277SU4VG3WDPVCXWEwZnjQ?sub_confirmation=1

Oyun ve oyuncaklardan oluşan oyuncak tiyatromuza hepiniz hoşgeldiniz. Bugün yepyeni bir çocuk videosuyla karşınızdayız. Videolarımızda çocuklar için eğitici ve öğretici bilgiler yer almaktadır. Çocuklar için eğitici videolar. Çocuklar için öğretici videolar hepsi kanalımızda mevcut. Bu kanalda her şey çocuklar için. Videolarımız yetişkin bireylere hitap etmediği için onlar tarafından sıkıcı algılanabilir.

Yorum Yazın

RSS