En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Maşa ile Koca Ayı Türkçe Çizgi Film - Maşa'yı Örümcek Isırıyor Koca Ayı Ona iğne vuruyor 2.BÖLÜM

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
197 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Evet Bu bölümümüzde sizler için Maşa ile koca ayı türkçe seslendirdiğimiz maşa'yı örümcek ıssırıyor ve koca ayı ona iğne vurarak iyileştiriyor 2 .bölümü videomuzu izliceksiniz umarım hoşunuza gider
herkese iyi seyirler

Maşa temizlik yaparken örümcek ıssırıyor ve maşa'nın ağlama sesini duyan örümcek adam hemen gelip maşa'ya neler olduğunu soruyor maşa herşeyi anlatıyor.Öümcek adam hemen koca ayı'yı arıyor ve durumu anlatıyor. Koca ayı hemen gelip maşa'ya iğne vuruyor ve iyileştiriyor. Sonra örümcek adam böceği öldürüyor. Maşa çok mutlu oluyor.Temizliğne kaldığı yerden devam ediyor.Maşa bulaşıkları yıkyor.Bir süre sonra misafirleri niloya ve heidi geliyor. Maşa onlar için tavuk pişiriyor.Niloya ve heidi tavuğu çok beğeniyorlar.Ardından tatlı olarak maşa onlara çilekli pasta ikram ediyor. Niloya çilekli pastayı çok seviyor. Heidi en sevdiğim pasta çilekli pasta diyor. Niloya ve heidi sonra evlerine gidiyorlar. Maşa bugün çok yorulduğu için hemen yatıp dinleniyor..

Abone olmayı unutmayın çocuklar: https://www.youtube.com/channel/UCYON0ajuvWv5O_kGcQXTt1g

Yorum Yazın

RSS