En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Maşa ile Koca ayı oyuncaklarıyla Kinetik Kum eziyoruz. Rahatlatıcı video için dev Kinetik kum kestik

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
70 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Maşa ile Koca ayı çizgi filmi oyuncaklarından Maşa bebeği ve Koca ayı peluş oyuncak ile Kinetik kum ezdik ve rahatlatıcı bir video yaptık. Doktor Dottie ve Baby Alive ayaklarıyla kinetik kum eziyorlar. Frozen Karlar ülkesi kraliçesi Elsa oyuncak bebek ise elleriyle kumların üzerine bastırıyor. 7 kg dev mega kinetik kum kesiyoruz ve kuma şekiller veriyoruz.

Peki Kinetik kumdan bu button şekillerinini nasıl yaptık? Bu videoda buton şekillerini kinetik kumdan nasıl yaptığımızı da gösteriyoruz. Öncelikle buzdolabındaki buz kalıplarını kullanarak kinetik kuma merdane yardımıyla şekil verdik. Bir diğer şekil verme yöntemi olarak da yumurta kaplarını kullandık. Yumurta kaplarından değişik bir görüntü çıktı ortaya. Yeşil kinetik kumdan buton yaptık. Sonra turuncu kinetik kumdan buton yaptık. Akabinde mavi kinetik kumdan şekil yaptık. Sonrasında ise doğal kum renginden buton yaptık. Akabinde kinetik kumları Doktor Dottie ve Baby alive oyuncak bebekleri ayaklarıyla eziyorlar. Dondurma yiyen baby alive bebeği kum ezmeyi çok seviyor. Doktor Doti de ayakkabısıyla kum eziyor. Maşa ile Koca ayı türkçe konuşuyorlar bu bölümde. Üstelik Maşa kinetik kuma el basıyor. Maşa oyuncak bebeği kinetik kumu eliyle eziyor. Maşa’nın elinin izi kinetik kuma çıkıyor. Maşa ‘’Ezdim, ezdim, ezdim’’ diye seviniyor. Peluş koca ayı oyuncağı da pençeleriyle kinetik kum eziyor. Sonra Frozen Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa geliyor. Kraliçe Elsa oyuncak bebek de kinetik kum eziyor. Elsa bebek çok sevimli bir oyuncak.

Çekiçle kinetik kuma vuruyoruz ve çekiçle kinetik kum eziyoruz. Sonrasında pembe bıçakla kinetik kumu bir pasta gibi kesiyoruz. İşte arı maya geldi ve arı maya çizgi film peluş oyuncağı da kinetik kum eziyor. Arı Maya çizgi film peluşu yanında Arı Willy peluşu da bulunuyor.

Son olarak Mucize Uğur böceği oyuncak bebek videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz demek için sizlerin karşısına çıkıyor.

Kesmek çok rahatlatıyor beni gerçekten.

Oyuncak tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Umarım bu bölümümüz beğenmişsinizdir.

Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın :) Abone olmak ücretsizdir.

https://goo.gl/xR2qHK HanimisH TV için
https://goo.gl/OzCiV5 bize abone olmak için
http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin

Toys and Fun kanalından sevgilerle. Çocuk kalın mutlu kalın.
Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: https://www.facebook.com/toysandfunyoutube/
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.fun/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

Yorum Yazın

RSS