En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Maşa ile Koca Ayı Bölüm 2 Türkçe | Maşa ile Koca Ayı Yeni Çizgi Film

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
185 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

maşa koca ayıyı uyandırmak için arı kovanını peteği bulur ve evin içine koca ayının odasına getirir arılar petekten çıkar ve koca ayıyı sokarlar koca ayı bir acı ile odadan dışarıya fırlar maşaya yemek yapmak zorunda kalır mutfakta maşa koca ayıyı rahatsız eder masaya koyduğu bütün tencere tabağı aşağıya atar ve sonunda koza ayı kızar ve masayı mutfaktan dışarıya çıkarır.


koca ayı ile maşa türkçe maşa ile koca ayı türkçe, masha and the bear, masha ve ayı türkçe, maşa ile koca ayı, maşa ile koca ayı türkçe izle, maşa ile kocayı, maşa ile ayı maşa ile koca ayı türkçe maşa ile koca ayı türkçe izle

Yorum Yazın

RSS