En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

İNGİLİZCEDE WILL İLE SIK SORULAN SORULAR

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
12 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Değerli dostlar cevap verdiğimiz kadar soru da sorarız veyahut bizlere soru sorulur. Okullarda ve YDS sınavları gibi bir çok alanda veya ikili konuşmalarda sürekli olarak bize sorular sorulur veyahut tanışmak veya başkasının fikrini almak için sorular bizlerde karşı tarafa sorular sorarız. Lakin çoğumuz soru sorma alışkanlığımız olmadığından iki kelimeyi bir araya getiremeyiz. İşte bu durumu ortadan kaldırmak, adeta dilinizin bağını çözmek için böyle bir çalışmaya gidilmiştir. Pratiğin dibi desek yanlış söylemiş olmayız. Bu tür çalışmalarımız İngilizcenizi geliştirmenizde mükemmel bir hizmettir. Bu tür videoları sonuna kadar izleyin çünkü daima farklı sorular sorulmaktadır.

Kanalımızın büyümesi, gelişmesi ve daha güzel bir kanal olması ve kapanmaması için beğeni ve yorumlarınızı esirgemeyiniz. Okul ve dershanelerde ücretli bile göremeyeceğiniz bu tür hizmetlerimizi like lamayı unutmayalım. Halen abonemiz değilseniz kanalımıza abone olmayı ve hemen yanındaki zil sembolünü tıklamayı unutmayınız. Kanalımızı sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız.
Bizi diğer sosyal Platformlardan da takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/groups/Iamsp...

Yorum Yazın

RSS