En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Cameron Boyce'u sevgiyle anıyoruz❤ 28 Mayıs 1999 - 6 Temmuz 2019

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Çizgi Filmler ve Animasyonlar
11 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Huzur içinde uyu, daima kalbimizde olacaksın...❤
...
Cameron Boyce, çok genç yaşından itibaren olağanüstü yeteneğini bütün dünyayla paylaşma hayalleri kuruyordu. Daha çok genç olmasına rağmen yardımsever kişiliği ile insanların hayatında bir değişim yaratma arzusuyla doluydu. Muhteşem yetenekli bir sanatçı, inanılmaz şefkatli ve düşünceli bir insan ve hepsinden önemlisi son derece sevgi dolu bir oğul, kardeş, torun ve arkadaştı. Tüm ailesine, rol arkadaşlarına, iş arkadaşlarına ve tüm kederli fanlarına bu zamansız kaybından dolayı başsağlığı dileriz. Daima özlemle anacağız.

Yorum Yazın

RSS