En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

BAY MİKROP BENİ HASTA EDEMEZSİN |İLKOKUL OKUL ÖNCESİ ÇOCUK ŞARKISI | ANİMASYON

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Türkçe Çocuk Şarkıları
4 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Bay mikrop bay mikrop beni hasta edemezsin ,yemeğimi böyle yiyorum , sütümü de böyle içiyorum,sebzeleri meyveleri bol bol yiyorum.Bay mikrop beni hasta edemezsin bay mikrop , beni hasta edemezsin , ellerimi böyle yıkarım ,saçımı da böyle tararım ,dişelerimi fırçalarım erken yatarım bay mikrop bay mikrop beni hasta edemezsin .Sınıfımızda çektiğimiz güzel kliplerden bir tanesi.Hem öğretici hem eğlenceli.Sağlık temizlik ve beslenme kulübü etkinliği olarak Güzel ve faydalı oldu
Web Sitemiz : www.childrenbrain.com
İnstagram Hesabı : https://www.instagram.com/caliskancocuklaryoutube/
Kaligrafi , okumaya geçememiş veya öğrenememiş çocuklara okuma yazma öğretimi sınıfta veya evde yapılabilecek görsel sanatlar ( resim ) etkinlikleri , beden eğitim ,oyun ve fizik eğitimi etkinlikleri videolarımız için kanalımıza bekleriz.

Yorum Yazın

RSS