En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Barbie'nin evinde kocaman böcekler dolaşıyor! Komik Barbie videosu. Kız oyunları

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Oyuncaklar
28 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Kız oyunları ve oyuncakları. Oyuncak bebek Barbie ile yeni videoyu izle. Komik kız oyunu Ah Cici Kız kanalında. Barbie kendi evinde dişlerini fırçalayıp biraz uzanmak istedi ama... tavanda kocaman bir böcek gördü! Barbie onu bulmak için eşyaları boşaltmak lazım, ayrıca hızlı olması gerekiyor. Sence bu böcek Barbie'nin gördüğü kadar kocaman mı?

Popüler ve eğlenceli kanal kız çocuklar için. Süper oyuncaklar, en sevdiğiniz çizgi film karakterleriyle videolar, oyunlar ve moda hakkında hikayeler yeni bir kanalda Ah Cici kız.
Bizim sunucu kızlar eğlenmeyi bilirler, size oyuncaklarını gösterirler ve anlatırlar, becerinizi geliştirici el işi, sizi eğlendiren ve mutlu edecek daha birçok videolar.

Şarkı Challenge! Polen VS Eliz! https://www.youtube.com/watch?v=zHXlZcMVJyc&t=25s&list=PLZpyWRV9Nsv6S7khAQELbeafLUfWE4yB-

Eliz ve Polen kampa gidiyorlar! https://www.youtube.com/watch?v=xCiuMNLTWOc&index=7&list=PLZpyWRV9Nsv6S7khAQELbeafLUfWE4yB-

Facebook: http://bit.ly/ahcicikizfacebook
İnstagram: http://bit.ly/ahcicikizinstagram
Vkontakte: https://vk.com/bebeturk

Yorum Yazın

RSS