En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Barbie oyunları. Chelsea oyuncaklarını sihirli değnek ile topluyor!

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Oyuncaklar
3 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Barbie oyunları. Chelsea eğlenince oyuncaklarını dağıtıyor. Oyun bitince Chelsea oyuncaklarını toplamak istemiyor. Sihirli değnek ile mi onları toplasa? İşte bu Chelsea'nın dileği. Ama oyuncaklar Chelsea'yı dinlemiyorlar, odayı mahvediyorlar. Arkadaşlar, Chelsea nasıl oyuncaklarını toplayacak merak ediyorsanız, videoyu bizimle birlikte izleyin ve öğrenin!

Popüler ve eğlenceli kanal kız çocuklar için. Süper oyuncaklar, en sevdiğiniz çizgi film karakterleriyle videolar, oyunlar ve moda hakkında hikayeler yeni bir kanalda. Bizim sunucu kızlar eğlenmeyi bilirler, size oyuncaklarını gösterirler ve anlatırlar, becerinizi geliştirici el işi, sizi eğlendiren ve mutlu edecek daha birçok videolar.

Yeni videoları izle!
https://www.youtube.com/channel/UCLI4J5nvzivNvCWfTYN2J4Q?sub_confirmation=1

Bizi Facebook'ta takıp edeniz: https://www.facebook.com/oyuncuTVveCiciKizlar/

Bizi İnstagram da takıp edeniz: https://www.instagram.com/bomediastudio/

Bizi Vkontakte takıp edeniz:
https://vk.com/bebeturk

Yorum Yazın

RSS