En Güzel Çocuk Şarkıları ve Ninniler
Hoşgeldiniz
Giriş

Barbie Kombin Challenge - 3 Barbie Bebeği Açıp Dönüştürdüm - Mellbie

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Oyuncaklar
6 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@cocuksarkisidinle.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Herkese merhaba arkadaşlar!
Bugün sizlerle beraber yeni almış olduğum Barbie Fashionista Bebeklerine kombin challenge yaptım ve 3 Tane Barbie Bebek dönüştürdüm. Bu üç barbie bebek dönüşüme uğradı. Bu video da Farklı bir şey yapıp 3 bebek birden açmak ve barbie tanıtmak istedim. Barbie bebekleri sonsuz hareket barbie bebeğe dönüştürdüm. kıyafetlerini tekrar diktim düzelttim. Saçlarını tekrardan taradım ve suya batırıp düzleştirdim. Bu barbie bebekler gerçekten çok güzel oldular. Benim en beğendiğim barbie dönüşümü Ariana Grande Barbie bebeği oldu! Bence her senenin Barbie Bebekleri çok güzel. Bu barbie setinde bir sürü güzel kıyafet ve aksesuar var. Bebeklerin normal saçlarını çok sevmeme rağmen bir farklılık denemek istedim ve topladım, kestim farklı modeller verdim. Barbie Fashionistas bebekleri evcilik oynamak için çok uygun tasarlanmış ve kıyafetleri çok tarz! Sizce yeni halleri mi daha güzel yoksa eski hali mi?
Barbie Kombin Challenge 3 Barbie Bebeği Açıp Dönüştürdüm - Mellbie videomun devamı için videoyu açabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler Barbie severler

Yorum Yazın

RSS